آزادراه پرنس (استرالیا): تفاوت میان نسخهها
محتوای حذفشده محتوای افزودهشده
جز ربات ردهٔ همسنگ (۳۰) : + رده:بزرگراه شماره یک استرالیا |
جز ربات: بهبود رنگها |
||
خط ۲۲:
| Southbound exits
|- align="center"
| class="table-na" rowspan="2" style="background: #
continues as '''Princes Highway [[پرونده:New_South_Wales_alphanumeric_route_A1.svg|پیوند=|جایگزین=|25x25پیکسل]]'''{{سخ}}
to [[سیدنی|Sydney]]'' [[پرونده:Gfi-set01-airport.png|20x20پیکسل|Sydney (Kingsford Smith) Airport]]
| class="table-na" rowspan="2" style="background: #
| rowspan="2" | ۱۱۶
| class="table-na" style="background: #
''from '''Princes Highway [[پرونده:New_South_Wales_alphanumeric_route_A1.svg|پیوند=|جایگزین=|25x25پیکسل]]'''''
|- align="center"
خط ۳۳:
'''Old Princes Highway'''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۱۱۰
| Helensburgh, Stanwell Park{{سخ}}
خط ۴۲:
'''Old Princes Highway'''
| ۵۳
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
|- align="center"
| Maddens Plains, Darkes Forest{{سخ}}
خط ۵۲:
'''Old Princes Highway'''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۹۷
| Appin, Campbelltown{{سخ}}
'''Appin Road''' [[پرونده:New_South_Wales_alphanumeric_route_B69.svg|پیوند=|جایگزین=|33x33پیکسل]]
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| rowspan="2" | ۶۵
| rowspan="2" | ۹۶
خط ۶۶:
| Appin, Campbelltown{{سخ}}
'''Appin Road''' [[پرونده:New_South_Wales_alphanumeric_route_B69.svg|پیوند=|جایگزین=|33x33پیکسل]]
| class="table-na" style="background: #
|- align="center"
| Picton{{سخ}}
خط ۷۷:
| '''Clive Bissell Drive'''
| ۷۵
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۸۳
| '''New Mount Pleasant Road'''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۸۱
| [[ولونگونگ|Wollongong]]{{سخ}}
خط ۱۰۵:
'''Northern Distributor'''
| ۸۲
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
|- align="center"
| Dapto, Figtree, [[ولونگونگ|Wollongong]]{{سخ}}
خط ۱۱۵:
'''[[بزرگراه پرنس|Princes Highway]]'''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۷۵
| Coniston, Port Kembla{{سخ}}
خط ۱۳۵:
'''Northcliffe Drive'''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۶۸
| Kanahooka, Dapto{{سخ}}
'''Kanahooka Road'''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
| class="table-na" style="background: #
| ۶۶
| Koonawarra, Dapto{{سخ}}
خط ۱۵۱:
| rowspan="2" | ۹۸
| rowspan="2" | ۶۳
| class="table-na" rowspan="2" style="background: #
continues as '''Princes Highway [[پرونده:New_South_Wales_alphanumeric_route_A1.svg|پیوند=|جایگزین=|25x25پیکسل]]'''{{سخ}}
to Kiama / Nowra''
|- align="center"
| class="table-na" style="background: #
''from '''Princes Highway [[پرونده:New_South_Wales_alphanumeric_route_A1.svg|پیوند=|جایگزین=|25x25پیکسل]]'''''
|}
|